Jestem zwykłą dziewczyną, bez rodziców niestety. Gdy miałam 5lat,rodzice zginęli w wypadku samochodowym, skończyłam szkołę muzyczną. Mam 19 lat. Umiem grać na gitarze,pianinie,flecie,harfie, i skrzypcach. Mieszkam u moich najukochańszych dziadków, na świecie! Kocham ich niewyobrażalnie mocno. No i co przede wszystkim, mam na imię Sandra. Jestem i Polką, i Brytyjką. Mama Brytyjka, Tata Polak. Niestety, ich groby są w Polsce, a ja mieszkam w Anglii.
Mam coś w rodzaju.. 170 cm, denerwującego, ale kochanego, małego potwora. Mówię na niego mały, bo jest ode mnie o dwa lata młodszy, ale o wiele wyższy. Nazywa się Damian, i jest moim "braciszkiem". Braciszek ta..czasami się bijemy, szarpiemy, kopiemy, szczypiemy itp, ale to jest mój brat, i go kocham. Mamy razem pokój. niestety. Kocham, kocham,kocham go.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz